Aktuality

22.8.2020 se naši 2 zástupci zúčastnili závodů pořádané JK Počin v Rousínově. Soutežili jsme v kategorii TP1, ZO a dvojic. Ve všech třech kategoriích se Štěpán a Barča umístili na 1. místě. Cvičencům gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!:-)

Letos jsme neměli společný týdenní tábor, ale 4denní soustředění, které jsme si náramně užili. Hráli jsme hry, šli jsme putování s koňmi, koupali jsme se, tancovali a trénovali. Skvělý prodloužený víkend, který jsme si všichni náramně užili.:-)

Náš červnový maraton závodů jsme zakončili na závodech ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde holky podruhé závodili v sestavách jednotlivců a kategorii skupiny Junior. Závody byly skvělé a moc se povedly., moc děkujeme všem rodičům za podporu a pomoc.:-)

20.6. jsme hostili závody v paravoltiži. Na závody dorazili děti z Čech i Moravy. Atmosféra byla skvělá a ani špatné počasí nám náladu nezkazilo. Letos jsme závody plánovali více než narychlo a tak více než jindy bychom rádi poděkovali podpoře rodičů při organizaci a také všem sponzorům, kteří se rozhodli naše závody podpořit i přes letošní...

Letošních prvních závodů jsme se zúčastnili v Praze. A to hned dvourozměrně. Jak v paravoltiži, tak ve voltiži. Paravoltižáci závodili pouze v kategorii jednotlivců a na barelu. Voltižáci závodili na koni, kde soutěžila naše skupina Junior a poprvé i naše tři jednotlivkyně, které své sestavy zvládly na první závody zvládly skvěle..:-)

Dáda byla 25.1.2020 vyhlášena paravoltižním jezdcem roku! Děkujeme!:-) Přejeme jí spoustu dalších úspěchů i v následujících letech!

PF 2020

02.01.2020

Do nového roku přejeme jen to nejlepší! Děkujeme za podporu v roce 2019! :-)

Máme za sebou úspěšně poslední závody letošní sezóny - mistrovství České republiky v paravoltiži! Z mistrovství jsme si odvezli 2 zlaté medaile, které vyhrál Sebík v kategorii TH1 a Dáda v kategorii MP2. Emička a Štěpán měli taktéž krásná umístění, ale hlavně udělali obrovský kus práce, který příští rok zúročí!🐴❤🤸‍♀