Aktuality

Dáda byla 25.1.2020 vyhlášena paravoltižním jezdcem roku! Děkujeme!:-) Přejeme jí spoustu dalších úspěchů i v následujících letech!

PF 2020

02.01.2020

Do nového roku přejeme jen to nejlepší! Děkujeme za podporu v roce 2019! :-)

Máme za sebou úspěšně poslední závody letošní sezóny - mistrovství České republiky v paravoltiži! Z mistrovství jsme si odvezli 2 zlaté medaile, které vyhrál Sebík v kategorii TH1 a Dáda v kategorii MP2. Emička a Štěpán měli taktéž krásná umístění, ale hlavně udělali obrovský kus práce, který příští rok zúročí!🐴❤🤸‍♀

Naším letošním cílem bylo rozcválat volnou sestavu skupiny Junior.. Krom toho, že si holky letošní cíl splnily, tak měly i nominaci na MČR ve voltiži, kde teď o víkendu vybojovali krásné 4.místo. Děkujeme chomutovským holkám za pomoc, rodičům za podporu a Malinkému za neuvěřitelnou trpělivost!

Poslední závody před MČR se nám moc vydařili. Sebík s Dádou měli první místo ve své kategorii a Štěpán se umístil na čtvrtém místě.. Moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci! Mnoho úspěchů na MČR!

Tábor 2019

11.08.2019

Na letošním táboře se poprvé sešli pouze děti, kteří jsou členy voltižního kroužku. Společně jsme trénovali, hráli hry, vyráběli a vyzkoušeli jsme si i cheerleading. Za trénink děkujeme Ondrovi Linhovi..:-)

21.6.2019 se v Českém Krumlově pořádají pravidelné Slavnosti pětilisté růže. Krom dalších koňských vystoupení jsme letos přispěli i my svým voltižním a paravoltižním vystoupením, které bylo z důvodu špatného počasí pouze v kroku, ale mělo nemalý úspěch..:-)

Máme za sebou první pořádání paravoltižních závodů u nás ve Stáji Trojan. Všem, kdo nám pomohli s organizací moc děkujeme, díky tomu se závody skvěle vydařily..:-)

Srdečně zveme na paravoltižní závody, které se konají u nás ve Stáji Trojan. Na závody jsme upravili časový harmogram z dlvodu počtu přihlášených.

Závody v Orionce jsme si skvěle užili a krom toho si přivezli krásné místa a to jak ze závodů voltiže, tak i nedělní paravoltiže skvělá ocenění.