Aktuality

3.8.2022 se náš tým rozrostl o dalšího člena týmu, kterým je cválající trenažer Chucky. Trenažér budou využívat jak naši voltižní, tak paravoltižní cvičenci. Pomůže nám zefektivnit tréninky a zlepšovat dovednosti.

5.9. jsme se zúčastnili závodů v paravoltiži, v Drásově. Závody byly také finálovým kolem paravoltižního poháru ČR ze kterého si děti přivezli velmi pěkná umístění. A také na závodech byly děti velmi úspěšné.

4.9. jsme se zúčastnili závodů v Chomutově, které byly taktéž závěrečnými závody pro Český voltižní pohár, ve kterém Vikča získala krásné 2.místo.

26.6. jsme se účastnili paravoltižních závodů v Hostěnicích, které byly posledními závody před prázdninami. Děti soutěžily na koních Barborce a Evianovi a přivezly si velmi pěkná umístění.

I naši voltižáci mají za sebou své první závody sezóny, které se jim povedly a tak jim daly impulz do dalšího trénování.

12.6. jsme se zúčastnili prvních paravoltižních závodů v pražském Orionu. I přes dlouhou pauzu děti předvedly krásné výkony a přivezly si krásná umístění.

PF 2021

18.12.2020

Děkujeme všem příznivcům za podporu v letošním roce 2020 a budeme se těšit na společnou spolupráci v roce 2021.

O víkendu 3.-4.10.2020 se v Praze v Braníku konalo MČR, které završilo sezónu 2020 a bylo tedy i posledními oficiálními závody v tomto roce.